Konstruktér/ka

Mezinárodní společnost skupiny Weppler Filter GmbH, zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl, rozšiřuje svůj tým oddělení konstrukce.

Náplň práce:

  • zpracovávání a tvorba výkresové dokumentace, s využitím programů solidworks a autocad;
  • zajištění objednávek dílů pro výrobu a nákup materiálu, nástrojů, polotovarů, náhradních dílů adpo;
  • účast na zpracovávaní poptávek interních a externích zákazniků od prvotní porady, kde se řeší vyrobitelnost a náročnost až k dodání podkladů k výrobě nástrojů;
  • úzká spolupráce s úsekem výroby a úsekem řízení kvality při optimalizaci výroby.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání (strojní zaměření);
  • orientace v programu solidworks a autocad;
  • znalost čtení výkresové dokumentace nutnou podmínkou;
  • praxe na odbodné pozici výhodou;
  • znalost konstrukce vstřikovacích forem a tvářecích nástrojů vítanou výhodou;
  • dobrou uživatelskou znalost PC;
  • komunikaci a ochotu spolupráce s pracovníky z výroby;
  • spolehlivost, samostatnost a pečlivost;
  • NJ nebo AJ výhodou.

Nabízíme:

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě;
  • pružnou pracovní dobu;
  • týdenní fond pracovní doby pouze 37,5h;
  • účast na zajímavých a rozmanitých projektech;
  • docházkové prémie;
  • výkonnostní prémie;
  • práci v dynamickém prostředí a v mladém kolektivu oddělení konstrukce;
  • možnost osobního rozvoje;
  • možnost sportování zdarma;
  • zvýhodněný tarif u mobilního operátora, i pro Vaše příbuzné;
  • příspěvek na závodní stravování.

Nástup možný IHNED. Pozice je vhodná pro absolventy.