Inženýr/ka kvality

Mezinárodní společnost skupiny Weppler Filter GmbH, zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu Inženýra/ku kvality.

Náplň práce:

  • zajištění, že procesy potřebné pro systém namagementu jakosti jsou vytvářeny, uplatňovány a udržovány v souvislosti s požadavky kvality, environmentu a energetiky,
  • navrhuje nápravná opatření při zjištěných nedostatcích a kontroluje jejich plnění,
  • vyhodnocuje efektivitu nastavených opatření,
  • provádí kontrolní činnosti na všech pracovištích společnosti,
  • řešení reklamací a poažadavků zákazníka.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání nebo odpovídající praxi v oblasti kvality,
  • zkušenosti s EMS a EnMS výhodou,
  • praxi v automotive a na oddělení kvality výhodou,
  • samostatnost při řešení úkolů,
  • znalost angličtiny nebo němčiny slovem a písmem (alespoň B1),
  • aktivitu a komunikativnost,
  • odolnost vůči stresu.

Nabízíme:

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,
  • odpovídající finanční ohodnocení dané pozici
  • výkonnostní a docházkové prémie,
  • sportovní akce pro zaměstnance,
  • příspěvek na penzijní, životní pojištění,
  • spolupráce na zajímavých projektech,
  • pružnou pracovní dobu,
  • příspěvek na závodní stravování.